Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Jaroš

členství: 2014

student GOA Orlová

 

Co nám o sobě řekneš?

Ahoj jmenuji se Jéňa a studuji na Gymnáziu v Orlové. Jsem zábavný, kamarádský, obětavý a citlivý kluk, který rád pomáhá lidem. Miluju práci s dětmi, a proto jezdím celé prázdniny na tábory a v budoucnu bych chtěl být učitel na základní škole. Mezi mé koníčky hlavně patří bojové sporty a to aktuálně Karate a sebeobrana a také kytara, na které už hraji 5 let. Jelikož jsem Instruktor vodácké turistiky, tak mezi mé další koníčky patří hlavně kanoistika, ve které také závodím a rafting.

 

Proč zrovna ČČK?

Rád pomáhám lidem a chtěl bych se naučit jak jim v kritických situacích pomoct. Dále myslím, že se mi to bude hodit jakožto instruktorovi, který musí umět zachránit život lidem.

 

Jak trávíš volný čas?

Hlavně asi s kamarády, se kterými rád chodím ven a na kulečník. Dále trávím čas hlavně v Karate, kde trénuji, abych byl lepší a zkušenější. Když se ale naskytne možnost projet se na řece, tak neváhám a jedu, protože pro mě jízda na řece je největší relaxace, při které se cítím svobodný a nezávazný.

Potom rád se předvádím, hraju divadlo, jezdím na kole, na lyžích, na bruslích a nejradši hraju na kytaře, protože hudba uklidňuje a přivádí pozitivní myšlenky.