Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristýna Pechová

darce.jpgčlenství: 2013

 

členka představenstva, grafik MS ČČK Orlová

Kurz: Zdravotník zotavovacích akcí,

        CPR & OXYGEN FIRST AID with AED,

        Emergency First Response - Secondary care

 

studentka Lékařská fakulta OU

 

 

Co nám o sobě řekneš?

Mezi mé oblíbené činnosti patří vymýšlení nových projektů, které nás jako skupinu reprezentují (plakáty, loga, přednášky.) Tato činnost mě opravdu baví, protože mám místy velice kreativní náladu. Nic mě totiž nepovzbudí víc, než dobře odvedená práce, která potěší v lepším případě i pobaví a zaujme druhé.

V 18 letech jsem využila možnosti stát se dárcem krve a i když mám za sebou teprve pár odběrů, rozhodně budu bojovat za získání plaket.  

 

Proč zrovna ČČK?

Poslání a celková organizace ČČK mě velice zajímala, také jsem vždy chtěla dělat něco opravdu akčního, snad proto mě ČČK tak baví.

Také je to úžasná příležitost něco podniknout a kreativně se vybít - váš vlastní projekt, na kterém děláte od nuly. Můžete jej vidět na webových stránkách, na chodících (Neodcházej pomoz!) případně na letáčcích po celé Orlové. To vše záleží jen na Vás, do jaké hloubky chcete vše realizovat, jsme dobrovolná organizace.

 

Jak trávíš volný čas?

Mou srdeční záležitostí je rozhodně sport, především kolečkové brusle, na kterých jezdím od svých čtyř let. Nedávno jsem se začala zajímat o inline freestyle slalom. Což je v Orlové celkem.

Nepohrdnu ani kontaktními sporty jako je vybíjená a volejbal. Do mého života určitě patří i hudba a filmy, které vybírám zásadně podle nálady.

Za trávení voleného času rozhodně považuji i práci pro ČČK.